ŁAŃCUCH MODLITWY O POKÓJ

I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a będzie wam otworzone. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje, a kołaczącemu zostanie otworzone” (Łk 11, 9-10).

Adoracja Jezusa Eucharystycznego w intencji pokoju w Ziemi Świętej i na całym świecie trwa w Międzynarodowych Centrach Modlitwy o Pokój powstających na różnych kontynentach w ramach Dzieła „12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju”.

Obecnie są to: Kaplica Wieczystej Adoracji przy Kościele Groty Mlecznej wBetlejem, Sanktuarium Królowej Pokoju – Oziornoje w Kazachstanie, Parafia św. Jakuba – Medjugorie w Bośni i Hercegowinie, Bazylika Matki Bożej Pokoju –Yamoussoukro na Wybrzeżu Kości Słoniowej, Sanktuarium Matki Bożej Słowa –Kibeho w Rwandzie, Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej – Namyang w Korei Południowej oraz Sanktuarium św. Jana – Dagupan na Filipinach.

W duchowej łączności z istniejącymi Centrami Modlitwy o Pokój pragniemy dodatkowo otoczyć cały świat Łańcuchem Modlitwy w tej intencji. Jeśli chcesz włączyć się do niego poprzez częste przyjmowanie Komunii Świętej, poprzez podjęcie regularnej adoracji Najświętszego Sakramentu, poprzez modlitwę różańcową lub każdą inną jej formę ofiarowaną w tej intencji lub podjęcie czynów pokutnych (takich jak post) – napisz do nas o tym: info@reginapacis.pl