Królowa Pokoju

Kalendarium peregrynacji monstrancji z Medjugorie „Królowa Pokoju”:

 Rok 2019

  1. 15.08. – 10.09. 2019 – Jasna Góra – rozpoczęcie peregrynacji;
  2. 12 – 19.09. – Parafia św. Jerzego i Podwyższenia Krzyża na Brochowie we Wrocławiu;
  3. 20 – 26.09. – Archikatedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, kaplica Zmartwychwstania Pańskiego;
  4. 28.09. – 7.10. – Kościół św. Antoniego Padewskiego, Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła we Wrocławiu;
  5. 9.10. – Wspólnota DA na Akademii Wojsk Lądowych im. Gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu, parafia cywilno-wojskowa św. Elżbiety we Wrocławiu, czuwanie „Na dobry początek”;
  6. 10 – 11.10. – Parafia św. Alberta Wielkiego przy Klasztorze Franciszkanów, Wrocław-Sołtysowice;
  7. 11 – 27.10. – Kościół Matki Bożej Królowej Świata (kościół księży filipinów) w Radomiu;
  8. 11.11. – Kościół św. Feliksa z Kantalicjo w Warszawie;
  9. 18 – 25.11. – Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Józefowie;

Rok 2020

  1. 29.12.2019 – 1.01.2020 – Kościół św. Antoniego Padewskiego, Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła we Wrocławiu (w ramach Europejskiego Spotkania „Taizé” we Wrocławiu);
  2. 2-4.01.2020 Parafia Chrystusa Króla w Dzierżoniowie
  3. 4-7.01.2020 Parafia św. Jerzego w Dzierżoniowie
  4. 7-12.01.2020 Sanktuarium św. Jacka w Legnicy
  5. 12-18.01.2020 Kościół Nawiedzenia NMP w Karpaczu
  6. 18-21.01.2020 Kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze
  7. 21-23.01.2020 Bazylika MB Łaskawej w Krzeszowie
  8. 24-26.01.2020 Kościół pw. św. Cyryla i Metodego w Bolesławcu
  9. 23-31.01. – Bazylika Mniejsza NMP w Gdyni;
  10. 1 – 7.02. – Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Rumi;
  11. 8 – 12.02. – Parafia Opatrzności Bożej – Gdańsk-Zaspa;
  12. 13.02. – Parafia p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny  w Jastarni;
  13. 14.02. – Parafia p.w. św. Antoniego w Kuźnicy;
  14. 15.02. – Parafia p.w. Bożego Ciała na Helu;
  15. 16.02. – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Fara) w Pucku;
  16. 18.02. – Parafia św. Faustyny w Pucku;
  17. 19.02. – Parafia św. Michała Archanioła w Gdyni-Oksywiu;
  18. 20.02. – Parafia Świętego Ducha w Gdyni-Obłużu;
  19. 22– 29.02. – Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Lubaczowie;
  20. 1 – 7.03. – Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie;
  21. 7 – 14.03. – Parafia Ofiarowania Pańskiego, Warszawa Ursynów;
  22. 15.03. – 5.05. – Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Wieliczki w Wieliczce;
  23. – Seminarium franciszkańskie w Krakowie (3 dni)
  24. 25 – 31.05. – Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich
  25. 4 – 21.06. – Bazylika Bożego Ciała w Krakowie;
  26. 25-26.06.2020 Sanktuarium Matki Bożej Świętogórskiej Róży, Gostyń (woj. wielkopolskie)
  27. 4-13.07.2020 Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego, Luboń (woj. wielkopolskie)
  28. 14-20.07.2020 Kościół p.w. św. o. Pio z Petrelciny, Poznań
  29. 21-27.07.2020 Parafia Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa, Goślina Murowana (woj. wielkopolskie)
  30. 2.08-8.08.2020 Parafia p.w. św. Jana Sarkandra, Lubin
  31. 9.08.2020 Adoracja na Śnieżce w Kaplicy św. Wawrzyńca
  32. 10.08.2020 Msza odpustowa i wystawienie Najświętszego Sakramentu na Śnieżce
  33. 2-11.09.2020 Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radziejowie (Kujawy)
  34. 11-17.09.2020 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu (woj. wielkopolskie)
  35. 18-24.09.2020 Parafia św. Łukasza w Bydgoszczy-Fordonie
  36. 25.09 – 8.10.2020 Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Skalmierzycach, Sanktuarium Matki Bożej Skalmierzyckiej
  37. 11-18.10.2020 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy
  38. 21.10 – 4.11. 2020 Parafia Matki Bożej Pocieszenia, Poznań
  39. 5-8.11.2020 Parafia Św. Trójcy w Rudnej
  40. 11-25.11.202 Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w Kodniu
  41. 26.11-ok. 8.12.2020 Parafia św. Rafała Kalinowskiego w Szczepańcowej (Archidiecezja Przemyska)
  42. 9-16.12.2020 Parafia pw. św. Teresy z Lisieux w Siedlcach
  43. 19.12.2020 – 11.01.2021 Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski, Gorzów Wielkopolski

Rok 2021

53. 14-28.01.2021 Parafia pw. Narodzenia NMP, Chełm

54. 29.01. – 5.02.2021 Sanktuarium św. Jana Marii Vianneya i Parafia pw. MB Bolesnej, Czeladź

55. 7-12.02.2021 Katedra Sosnowiecka (Parafia pw. Wniebowzięcia NMP), Sosnowiec

56. 14-16.02.2021 Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Św., Sławków (Diec. Sosnowiecka)

57. 17-24.02.2021 Bazylika pw. NMP Anielskiej, Dąbrowa Górnicza

58. 25.02- 3.03.2021 Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Św. i św. Herberta, Katowice (oś. Witosa)

59. 4-11.03.2021 Parafia św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP, Katowice Panewniki

60. 11-18.03.2021 Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Racibórz

61. 19-25.03.2021 Parafia św. Tereski, Rybnik – Chwałowice

62. 25.03-4.04.2021 Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, Piekoszów

63. 4-13.04.2021 Kościół pw. Wszystkich Świętych, Brzeziny k/ Kielc

64. 14-21.04.2021 Archikatedra Oliwska, Gdańsk

65. 22-28.04.2021 Parafia św. Brata Alberta, Lębork-Mosty

66. 29.04-6.05.2021 Kościół pw. Niepokalanego Serca Maryi, Gdynia Karwiny

67. 7-12.05.2021 Kościół pw. bł. Doroty z Mątew, Gdańsk

68. 13-27.05.2021 Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich

69. 15-17.06.2021 Parafia śś. Cyryla i Metodego, Żyrardów

69. 18-24.06.2021 Sanktuarium Maryjne, Różanystok

70. 24.06-6.07.2021 Parafia Trójcy Przenajświętszej – Polskie Medjugorie, Burzyn (Diecezja Łomżyńska)

71. 9-25.07.2021 Sanktuarium Najświętszego Sakramentu, Sokółka (Archidiecezja Białostocka)

72. 22-29.09.2021 Parafia Konkatedralna NMP Matki Kościoła, Gołdap