Blog

40-dniowa Nowenna Grupy MDDM z Jastarni

40-dniowa Nowenna Grupy MDDM z Jastarni

Z okazji 40-lecia objawień Matki Bożej w Medjugorie, grupa modlitewna MDDM w Jastarni, jako podziękowanie Matce Bożej za 40 lat Nauki Modlitwy w Jej szkole w Medjugorie, ofiaruje czterdziestodniową Nowennę od 15.05.21 do rocznicy objawień 25.06.21, którą będzie:

* KORONKA MEDJUGORSKA  (1x Wierzę w Boga Ojca,+7x Ojcze Nasz,+7x Zdrowaś Maryjo,+7x Chwała Ojcu.)

oraz

* MODLITWA PRZEZ WSTAWIENNICTWO KRÓLOWEJ POKOJU

Maryjo, Niebieska moja Matko. Przychodzimy do Ciebie, jako Twoje posłuszne dzieci. Pragniemy słuchać Ciebie i iść z Tobą do Pana Boga naszego. Przepraszamy za naszą niewierność. Pragniemy oddać wszystko Tobie Boże i rozszerzać Twoją chwałę na cały świat. Wiemy, że jesteśmy słabi, ale wiemy, że Ty wspomożesz nas w naszej słabości. Prosimy Cię o to. Wierzymy Synowi Bożemu, Jezusowi Chrystusowi i z nim pragniemy zmieniać siebie i świat wokół nas. Ty Królowo Pokoju, pomóż nam siać pokój, pomóż nam osiągnąć pokój w sercach i w naszych rodzinach, aby inni mogli uwierzyć poprzez nasze świadectwo. Poświęcamy Ci nasze serca i dusze. Obiecujemy Ci wierność i współdziałanie.  AMEN

25.06.21 będzie odprawiona Msza św. o godz. 18.00  dziękczynną z okazji 40-lecia i po Mszy św. grupa MDDM dedykuje Matce Bożej Królowej Pokoju modlitwę taką, jak każdego drugiego dnia Miesiąca. Tak chcemy uczcić ten wielki Dar obecności Matki Bożej wśród nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *