Blog

Świadectwo przeżywania modlitwy przed Monstrancją “Królowa Pokoju” z Medjugorie

Świadectwo przeżywania modlitwy przed Monstrancją “Królowa Pokoju” z Medjugorie

Był czas, kiedy przeżywałam bardzo trudny moment w moim życiu. Trudności, kłopoty i problemy piętrzyły się, a skołatane serce nie dawało już rady. Było mi bardzo ciężko i wszystko to oddawałam dobremu Bogu, prosząc Mateńkę o wstawiennictwo. Wtedy właśnie postanowiłam pojechać do Medjugorie. Pokój, cisza i radość jaka zapanowała w moim sercu spowodowały, że w krótkim czasie pojechałam tam znowu. Po każdym powrocie czułam niedosyt i tęsknotę.

Moje trzecie spotkanie z Maryją z Medjugoria, odbyło się ku mojej radości w naszym małym kościółku w Kuźnicy na Półwyspie Helskim. Matka Boża przyjechała do nas, do mnie, w pięknej Monstrancji. To tak jakby chciała powiedzieć: Jestem bo Cię kocham, bo słyszę Twoje modlitwy i oddaję je wszystkie Jezusowi. Przybyłam, aby Was umocnić, dać nadzieję i zapewnić o miłości. Zachęcić do jeszcze gorętszej modlitwy i życia w zgodzie z krzyżem, który Mój Syn dopuszcza.

Każdego dnia dziękuję za łaskę uczestniczenia w tym pięknym wydarzeniu i proszę o to, abym mogła jeszcze kiedyś znowu je przeżywać.

Hanna

Jastarnia, październik 2020r.

Foto: Archiwum Stowarzyszenia “Comunità Regina della Pace”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *