Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

piątek, 16 maj 2014 21:26

Modlitwa

ŁAŃCUCH MODLITWY O POKÓJ

I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a będzie wam otworzone. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje, a kołaczącemu zostanie otworzone” (Łk 11, 9-10).

 

Adoracja Jezusa Eucharystycznego w intencji pokoju w Ziemi Świętej i na całym świecie trwa w Międzynarodowych Centrach Modlitwy o Pokój powstających na różnych kontynentach w ramach Dzieła „12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju”.

 

Obecnie są to: Kaplica Wieczystej Adoracji przy Kościele Groty Mlecznej w Betlejem, Sanktuarium Królowej Pokoju – Oziornoje w Kazachstanie, Parafia św. Jakuba – Medjugorie w Bośni i Hercegowinie, Bazylika Matki Bożej Pokoju – Yamoussoukro na Wybrzeżu Kości Słoniowej, Sanktuarium Matki Bożej Słowa – Kibeho w Rwandzie, Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej – Namyang w Korei Południowej oraz Sanktuarium św. Jana – Dagupan na Filipinach.

 

W duchowej łączności z istniejącymi Centrami Modlitwy o Pokój pragniemy dodatkowo otoczyć cały świat Łańcuchem Modlitwy w tej intencji. Jeśli chcesz włączyć się do niego poprzez częste przyjmowanie Komunii Świętej, poprzez podjęcie regularnej adoracji Najświętszego Sakramentu, poprzez modlitwę różańcową lub każdą inną jej formę ofiarowaną w tej intencji lub podjęcie czynów pokutnych (takich jak post) – napisz do nas o tym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright