Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

Media o nas

W Bazylice Matki Bożej Pokoju w Yamoussoukro (Wybrzeże Kości Słoniowej) przygotowujemy się do uroczystości 25 lecia jej konsekracji (10 września 2015), a także rozpoczęcia w przyszłym roku wieczystej adoracji w intencji pokoju.
poniedziałek, 16 marzec 2015 21:44

Światłość jako dar miłości i pokoju

Zgodnie z zapowiedzią, 15 marca ołtarz "Donum Caritas et Pax" stanął w Wałbrzychu w kościele pw. Podwyższenia Krzyża świętego na Podzamczu. Do 6 kwietnia od 7.00 do 18.00 trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na świecie.
15 marca 2015 roku o godz. 13:00, w Sanktuarium Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu, pod przewodnictwem biskupa świdnickiego Ignacego Deca, zainaugurowana zostanie adoracja w intencji pokoju przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w ołtarzu „Donum Caritas et Pax".
W dniach od 15 marca do 6 kwietnia br. w sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu, będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju, przy ołtarzu „Donum Caritas et Pax”. Uroczystej Mszy św. rozpoczynającej adorację – 15 marca br. o godz. 13 – przewodniczył biskup świdnicki Ignacy Dec.
poniedziałek, 16 marzec 2015 21:38

Archidiecezja poznańska modli się o pokój

Przez najbliższy miesiąc w archidiecezji poznańskiej będzie zanoszona do Boga modlitwa o pokój na świecie. W sobotę wieczorem rozpoczęto ją w sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego w podpoznańskim Luboniu przy ołtarzu adoracyjnym "Donum Caritas et Pax" (Dar Miłości Miłosiernej i Pokoju), który ostatecznie trafi do afrykańskiego sanktuarium Matki Bożej Pokoju w…
poniedziałek, 16 marzec 2015 21:21

Ołtarz adoracji w Warszawie

Do 8 marca w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na świecie przy ołtarzu DONUM CARITAS ET PAX, przeznaczonym do bazyliki Matki Bożej Pokoju w Yamoussoukro na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
Strona 1 z 17

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright