Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

poniedziałek, 05 grudzień 2016 22:15

ADORACJA W INTENCJI POKOJU W GDYNI-KARWINACH


Już od 6 do 13 grudnia 2016 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju w Ołtarzu „Światło Pojednania i Pokoju” kontynuowana będzie w Kościele Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni-Karwinach, ul. Makuszyńskiego 2.

Adoracja codziennie w godz. 8.30- 18.30!

Od środy 07 grudnia 2016 r. będzie przy ołtarzu odmawiany wspólny różaniec - rano o godz. 8:30 poprowadzi modlitwę Żywy Różaniec, a o godz. 18:00 kapłan.

We wtorek 06 grudnia 2016 r. adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą o godz. 18:30 w kościele. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie miało miejsce bezpośrednio po Mszy Świętej w ołtarzu "Światło pojednania i pokoju".

W sobotę 10 grudnia 2016 r. po wieczornej Mszy Świętej rozpoczniemy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w ołtarzu "Światło pojednania i pokoju" (z przerwą w niedzielę w godz. 7:30-13:45 - na Msze Święte niedzielne).

Będzie to podziękowanie Panu Bogu za tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę z Gdyni przez Jasną Górę do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży i na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem. Adorację całodobową zakończymy w niedzielę o godz. 18:00. Dziękujemy Panu Bogu za błogosławieństwo w drodze, za szczęśliwe dotarcie do celu, za łaskę wiary i łaskę chrztu, za każdego pielgrzyma który szedł pielgrzymim szlakiem i za tego który modlił się za pielgrzymów w swoim domu i w swojej parafii. W zakrystii prosimy zgłaszać chęć adoracji Najświętszego Sakramentu w wyznaczonym przez siebie czasie, tak by Chrystus w hostii ani przez chwilę nie był sam.

 

Szczegóły na stronie: www.parafiakarwiny.pl

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright