Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

piątek, 25 listopad 2016 20:13

OŁTARZ „ŚWIATŁO POJEDNANIA I POKOJU” W SEJNACH

W dniach 22 listopada do 4 grudnia adoracja w intencji o pokój w Ziemi Świętej i na świecie w Ołtarzu „Światło Pojednania i Pokoju” odbywa się w sejneńskim Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się codziennie po Mszy Świętej porannej, która odprawiana jest o godz. 8:00. W ciągu dnia odmawiany jest cały Różaniec (I część zaraz po wystawieniu, II część o godz. 12:00, III część po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00, a IV część o 17:00). Adoracja kończy się przed godz. 17:30, kiedy w Bazylice odprawiana jest Msza Święta wieczorna.


Dnia 26 listopada (sobota) po Mszy Świętej wieczornej (godz. 17:30) będzie miało miejsce spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia „Communita Regina della Pace”,p. Piotrem Ciołkiewiczem, Prezesem Stowarzyszenia oraz p. Mariuszem Drapikowskim, artystą, w którego studiu artystycznym został zrealizowany Ołtarz.


Od 27 listopada (niedziela) rozpoczną się doroczne adwentowe Rekolekcje prowadzone przez ks. Bogusława Jaworskiego, Misjonarz św. Rodziny z Otwocka. W nawiązaniu do trwającej peregrynacji Ołtarza „Światło Pojednania i Pokoju”, skoncentrowane one będą wokół tematu Eucharystii oraz zagadnienia pokoju na świecie. Msze Święte z kazaniem rekolekcyjnym będą odprawiane o godz. 7:30, 10:00, 13:00 (po litewsku) oraz 17:30.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy!

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright