Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

poniedziałek, 01 sierpień 2016 22:07

Po Brzegach - kościół MB Pocieszenia w Krakowie


Od 1 do 21 sierpnia 2016 r. w Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie u Księży Pallotynów trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ołtarzu „Światło Pojednania i Pokoju”.

Wcześniej był on wystawiony w czasie sobotniego czuwania na Campus Misericordiae podczas Światowych Dni Młodzieży. Modlił się przy nim papież Franciszek i Ci wszyscy, którzy przyszli na nocne czuwanie. Ołtarz po peregrynacji w świątyniach, trafi do Kibeho (Rwanda). Powstanie tam kolejne Międzynarodowe Centrum Modlitwy o Pokój, w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie „Communita Regina della Pace” Dzieła „12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju”. Aktualnie takie centra znajdują się już  w następujących miejscach: Betlejem (Ziemia Święta), Oziornoje (Kazachstan), Yamoussoukro (Wybrzeże Kości Słoniowej), Namyang (Korea Południowa) oraz Dagupan (Filipiny).

Inauguracja Adoracji w Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie przy ul. Bulwarowej u Księży Pallotynów odbyła się w poniedziałek 1 sierpnia o godz. 19.00 w obecności młodzieży z Malezji, która przybyła na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ołtarzu „Światło Pojednania i Pokoju” przeznaczonego do Sanktuarium Matki Słowa w Kibeho w Rwandzie, codziennie od godz. 7.30 do godz. 18.00.

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright