Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

czwartek, 05 lipiec 2018 14:07

Święto Królowej Pokoju w Oziornoje

Już 7 i 8 lipca 2018 w Sanktuarium Królowej Pokoju w Oziornoje w Kazachstanie odbędzie się kolejny odpust parafialny.
wtorek, 12 czerwiec 2018 20:32

KIBEHO – NOWA GWIAZDA W KORONIE MARYI

7 VI 2018 r. została inaugurowana Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ołtarzu "Światło Pojednania i Pokoju" w Kaplicy Wieczystej Adoracji utworzonej przy Sanktuarium Matki Bożej w Kibeho w Rwandzie. Uroczyste rozpoczęcie działania kolejnego Międzynarodowego Centrum Modlitwy o Pokój dokonało się poprzez celebrację Mszy Świętej, po czym zainicjowana została Adoracja Najświętszego Sakramentu…
Z radością pragniemy poinformować, że uroczysta Inauguracja kolejnego Międzynarodowego Centrum Modlitwy o Pokój planowana jest na 31 maja 2018 w Sanktuarium Matki Bożej w Kibeho.
Jego Ekscelencja ksiądz biskup Józef Zawitkowski z myślą o wiernych czuwających w Kaplicy wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu w Światowym Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie, przygotował Modlitewnik Pokój Wam !
czwartek, 12 kwiecień 2018 21:14

Franciszek o pokoju w adhortacji

Gaudete et exsultate czyli cieszcie się i radujcie, to adhortacja papieża Franciszka o powołaniu do świętości w świecie współczesnym. Została ona podpisana przez papieża w Watykanie 19 marca 2018, a opublikowano ją 9 kwietnia.

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright