Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

W dniach od 29 listopada do 13 grudnia 2017 Ołtarz „Światło Pojednania i Pokoju” zatrzyma się w warszawskiej Parafii pw. Św. Antoniego Marii Zaccarii, gdzie trwać będzie modlitwa o pokój.
Kolejną stacją na modlitewnym szlaku peregrynacji Ołtarza „Światło Pojednania i Pokoju” będzie szczecińskie Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa. Adoracja rozpocznie się tam 16 listopada, we wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia i potrwa do 27 XI, czyli do poniedziałku po Uroczystości Chrystusa Króla.
poniedziałek, 06 listopad 2017 22:55

MIĘDZYNARODOWY KONGRES RUCHU „EUROPA CHRISTI”

W dniach 19 do 23 października b.r. odbył się Międzynarodowy Kongres zapoczątkowanego w Częstochowie Ruchu „Europa Christi”, którego celem jest podejmowanie działań na rzecz przywracania Europie pamięci o jej chrześcijańskiej kulturze i tożsamości. Kongres odbył się pod hasłem: „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”.
Dnia 14 października 2017 odbyła się uroczysta inauguracja Centrum Modlitwy o Pokój na świecie w koreańskim Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Namyang.
Zapraszamy na adorację w intencji pokoju na świecie do Katowic-Panewnik, do tamtejszej Bazyliki oo. Franciszkanów. Adoracja eucharystyczna w Ołtarzu „Światło Pojednania i Pokoju” trwać będzie w tym miejscu od 28 X do 14 XI. Serdecznie zapraszamy!

Gwiazdy

Jerozolima - Betlejem
Medjugorje
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright